Poradna Feng Shui ZDARMA
Kód: 55

Konzultace konkrétního prostoru

580 Kč
Cena za 1 hodinu

Konzultace, rozbory energetického uspořádání konkrétního prostoru dle učení Feng Shui.

Použité techniky:

Při vypracování budou použity techniky  Škola formy Letící hvězda

 

První konzultace vašeho konkrétního prostoru probíhá u vás na místě a dle velikosti prostoru trvá cca 1-3hod.  Dojet je možné po celé České republice kamkoliv. Dojezd možný i na Slovensko.

Budeme potřebovat přesný plánek ( mapu) vašeho prostoru, ideálně vel velikosti A4,  Na místě bude provedeno zaměření orientace vašeho prostoru ( budovy, bytu apod.) a světových stran+ prvotní doporučení případných úprav. Tyto úkony jsou důležité a nutné. Bez tohoto prvotního zaměření není seriózní konzultace možná.

Další informace a doporučení obdržíte emailem po dokončení podrobného rozboru. Časová náročnost tohoto rozboru je individuální. Odvíjí se od velikosti posuzovaného  prostoru, podle toho jaké techniky budou použity a co vše zákazník požaduje.

 

 

Cena:

Cena 580.- Kč/hod. za konzultace, 530.- Kč  očista prostoru. Cena produktu je základní hodinová sazba. Celková cena za projekt se odvíjí od toho kolik času je potřeba se mu věnovat + cena za dopravu. Cena dopravy 8.- Kč, po Praze a okolí do 25km doprava zdarma. Čas dopravy ( dojezd) se nezapočítává do zpoplatněného času potřebného na celý projekt. Pokud je to nutné, je možné se potkat opakovaně, navštívit váš prostor a promluvit si o tom co je potřeba řešit na místě. Vše záleží na dohodě.

Na základě předpokládaného časového rozsahu a typu vašeho projektu + doprava bude spočítána celková předběžná cena. Pokud s cenou budete souhlasit můžeme přistoupit k realizaci.

První platbu provede zákazník objednávkou vybraného produktu přes eshop v rozsahu 1-3hod. To je doba obvykle potřebná k prvnímu seznámení s místem a k základnímu zaměření posuzovaného prostoru. Pokud základní práce trvají déle než má zákazník zaplaceno je možno čas navíc zaplatit po skončení první konzultace v hotovosti na místě, nebo na základě faktury doplatit převodem.

Pro vytvoření a zaslání podrobného rozboru s doporučením úprav je vystaven doplatek celkové předběžné ceny pro platbu převodem předem.  Po doplacení je kompletní podrobný rozbor odeslán na váš email.

   Pokud zákazník potřebuje dále pomoc s konečným vyladěním prostoru je možno pokračovat v projektu. Pokračování je pak specializované na konečné dekorování a vyladění prostor přičemž základní hodinová sazba + dopravné zůstávají ve stejné výši. Cena se pak opět odvíjí od časové náročnosti.  V rámci pokračování je také možné provézt očistu prostoru vykuřováním bylinami k tomu určenými.

Projekt zaměřený na očistu prostor vykuřováním je možný i samostatně, bez jakékoli předchozí konzultace.